Skip to content
zugajphoto

Julia Żugaj

Influencerka

Tworzę rozrywkowe filmy dla młodzieży. Jestem miłośniczką muzyki i zwierząt.

Zwierzaki

Psy towarzyszyły mi od najmłodszych lat – być może to dzięki nim tak bardzo pokochałam zwierzęta. Obecnie mam dwa pieski rasy papillon – Lilkę i Bajkę, które również mają swojego Instagrama. Można znaleźć je pod nazwą @coolpsiaki. Poza tym zawsze chciałam mieć hodowlę piesków! Być może minęłam się z powołaniem, bo za każdym razem, gdy mam styczność ze zwierzętami wyobrażam sobie, jak by to było, gdybym kiedyś obrała bardziej „zoologiczną” ścieżkę życia.

Taniec

Zajmuję się nim, odkąd zaczęłam chodzić. Występowałam w różnych formacjach tanecznych, z którymi jeździłam na zawody. Głównie tańczyłam hip-hop, ale miałam również styczność z innymi stylami, jak np. balet, jazz, a nawet taniec ludowy. Moim marzeniem jest otworzyć własną szkołę tańca, w której będę mogła przekazywać moją miłość do rytmu, muzyki i ruchu młodym osobom zaczynającym dopiero swoją przygodę w tanecznym świecie.

Zobacz jak tańczę na 
TikToku
YouTube
Instagramie

Muzyka

Na scenie pierwszy raz stanęłam mając zaledwie 4 lata. Byłam wtedy członkinią zespołu „Wesołe Nutki”, z którym śpiewałam piosenki dla dzieci. Ta pasja odrodziła się kiedy razem z TEAM X zaczęliśmy tworzyć swoje własne piosenki. Mocno angażowałam się w ich powstawanie, a teraz pracuję nad swoim własnym materiałem w myśl idei „muzyka łączy, nie dzieli”.

Znajdź mnie na

Moja historia

Początki na Musical.ly
Pierwsze kroki w mediach stawiałam wraz z siostrą, Sonią Żugaj. Razem tworzyłyśmy krótkie filmiki na platformę Musical.ly (obecnie TikTok), skupione wokół tematyki tanecznej i lifestylowej.
12 maja 2018
Zawodowa Influencerka
Podjęłam współpracę z jedną z największych agencji influencer marketingu w Polsce - GetHero. Tworzenie treści na social media stało się moją pracą.
rok 2019
Duże kampanie
Wzięłam udział w dużych kampaniach z globalnymi markami, występowałam w telewizji, w reklamach digitalowych i na planach zdjęciowych. Był to rok podczas którego zdobyłam najwięcej doświadczenia!
listopad 2020
Przełomowy rok
Stworzyłam swoją własną linię kosmetyków, wystąpiłam na trasie koncertowej w ponad 10 miastach, stworzyliśmy własne produkty spożywcze i przy tym nagraliśmy 365 filmów w rok.
obecnie
luty 2018
100.000 obserwujących
Liczba obserwujących moje konto na Musical.ly osiągnęła 100 tysięcy. W tym czasie stworzyłam już 89 krótkich filmów.
wrzesień 2018
Tournee po Polsce
Przez cały rok podróżowałam po centrach handlowych M1 wraz z innymi TikTokerami, uczestnicząc w wydarzeniu Bitwa TikTokerów i spotykając tysiące fanów. Był to okres dynamicznego rozwoju moich kanałów.
rok 2020
Dołączenie do TEAM X
Wraz z 7 innymi influencerami weszłam w skład drugiej edycji popularnego internetowego projektu o nazwie TEAM X. Tym samym podjęłam współpracę ze Spotlight Agency.
rok 2021
Dopiero się rozkręcam!
Rok 2022 przyniesie wiele nowych projektów, eventów i świeżych pomysłów. Nie mogę się doczekać aż stworzymy razem coś wspaniałego!