Kolekcja kosmetyków EMBER

Na początku 2021 roku Julia Żugaj wraz z innymi uczestniczkami projektu TEAM X rozpoczęła pracę nad własną kolekcją kosmetyków we współpracy z marką Ingrid Cosmetics. Celem było stworzenie zestawów kosmetyków, które odzwierciedlać będą wizerunek każdej z dziewczyn, oraz będą idealnie dopasowane do gustów ich odbiorców.

Pierwsze spotkania na temat stworzenia kolekcji rozpoczęły się już pod koniec lutego 2021r. Wizja kolekcji pojawiła się w głowie Julii już wiele tygodni przed rozpoczęciem prac – przygotowała ona specjalny dokument dla klienta, w którym zawarła listę produktów, kolorystykę, proponowane nazwy, a nawet wczesne pomysły na promocję produktów i projekt opakowań. Podczas produkcji influencerka uczestniczyła w każdym jej etapie – od dopasowywania odpowiednich pigmentów do paletki cieni, przez wielotygodniowe testy błyszczyka i ustalanie ilości drobinek brokatu, aż po projektowanie graficzne opakowań. Dzięki tym zabiegom produkty w kolekcji odzwierciedlają wizję Julii, a ona sama korzysta z nich do tej pory, chętnie polecając je swoim fanom.

Oficjalna premiera kolekcji Ember, w której skład wchodzi paleta cieni, tusz do rzęs, satynowa pomadka oraz błyszczyk, miała miejsce 11 maja 2021 roku. Recenzenci i użytkownicy produktów zwracali szczególną uwagę na dopasowanie produktów do potrzeb osób rozpoczynających przygodę z makijażem, jak i unikatową na rynku niebieski tusz do rzęs, który zrobił furorę wśród konsumentów. W ramach promocji Julia wraz z pozostałymi członkiniami Teamu X nagrała piosenkę „Barwy”, którą wyświetlono już ponad 9 mln razy na platformie YouTube.

Produkty z kolekcji Ember można nabyć online na stronie Hebe oraz we wszystkich stacjonarnych drogeriach Hebe w Polsce. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży, na stronie drogerii Hebe zanotowano znaczny wzrost wyszukiwań haseł związanych z kolekcją. Produkty wyprzedały się w ciągu jednego dnia od premiery, a niektóre nadal pozostają niedostępne. Marka Ingrid Cosmetics nie kryje zaskoczenia sukcesem kolekcji. Mimo spodziewanego popytu na produkty z tej współpracy, firma musi się mierzyć z szybkim znikaniem produktów ze sklepowych półek i na bieżąco pracuje nad uzupełnianiem braków. W ramach kontynuacji tej współpracy powstały perfumy Ember.

Kontynuacją wielkiego sukcesu produktów makijażowych z kolekcji Julii Żugaj było wypuszczenie na rynek perfum również okraszonych nazwą EMBER. Idea była prosta – stworzyć delikatny perfum ze słodkimi nutami wanilii i piżma. Dobór aromatów nie jest przypadkowy – jest wynikiem upodobań zapachowych influencerki i wielu godzin spędzonych na konsultacjach w laboratoriach Ingrid Cosmetics.

Finalny produkt powstawał przed długie miesiące – pomysł influencerki wymagał przetestowania i stopniowego dopracowywania wielu próbek, żeby uzyskać produkt o idealnym zapachu, barwie i odpowiedniej zawartości brokatowych drobinek.

 

Polecane Posty