Garnier Czysta Skóra

#CzystySquad, czyli projekt marki Garnier tworzony przy współpracy z grupą największych polskich influencerów, rozgrywający się latem 2020 roku. Był on skierowany przede wszystkim do młodzieży borykającej się z problemami skóry, trądzikiem oraz brakiem pewności siebie. Miał na celu przekazanie wsparcia w walce z ograniczeniami, kompleksami i wszelkimi uprzedzeniami oraz narzucanymi zasadami. 

Kampania rozpoczęła się wysyłką paczki zawierającej produkty z linii Czysta Skóra, które przez kolejne 3 miesiące Julia sumiennie testowała. Umożliwiło to influencerce dogłębne zapoznanie się ze wspomnianymi kosmetykami, dzięki czemu dalsze recenzje i działania mogły zostać wzbogacone o osobiste, w pełni autentyczne odczucia.

Jednym z kolejnych kroków było spotkanie kreatywne, na którym Julia miała okazję poznać się z całą resztą członków Czystego Składu. U boku dziewczyny pojawiły się takie osobistości jak: Wersow, JDabrowsky, Yoshi, Klaudusiek oraz Mateusz Baszczyński. 

Tego dnia uczestnicy projektu wzięli udział we wspólnej sesji zdjęciowej wykorzystywanej później w celach promocyjnych całej akcji, po czym zasiedli do obrad, których celem było zaprojektowanie reklamy. Był to dobry sprawdzian pod względem pracy w grupie. Działanie pod presją zdecydowanie nie zaburzało kreatywności Julii, a wręcz ją pobudziło oraz zmobilizowało do proponowania przeróżnych ciekawych rozwiązań.

Reklama powiązana została z konkursem – castingiem online na nastoletnich aktorów, którzy mieli wystąpić w reklamie. Twórcy czynnie brali udział w jego rozstrzygnięciu – to oni wybrali trzy osoby, które później pojawiły się na planie. Po wybraniu przez influencerów trzech szczęśliwców, nadszedł czas na realizację. Podczas planu zdjęciowego Julia miała okazję wcielić się w rolę mentorki młodych aktorów, obdarzając ich przy tym ogromnym wsparciem oraz przyjacielskimi radami, jednocześnie zajmując się przygotowaniem scenografii oraz reżyserią całej reklamy. Wielozadaniowość ani przez chwilę nie była dla dziewczyny straszna!

Twórcy spędzili na planie cały dzień pilnując, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a ich wizja spełniła się w 100%. I tak właśnie powstała reklama stworzona w pełni przez ambasadorów Czystego Składu! Dzięki tej współpracy Julia mogła zobaczyć jak wygląda całościowy przebieg tego typu realizacji zza kulis. Od zasiania idei, aż po efekt końcowy. Przechodziła przez wszystkie etapy u boku profesjonalistów, dzięki czemu z pokorą przyswajała przekazywaną jej wiedzę.

Polecane Posty